Uzņēmumi iegādājas labdarības akcijas „Apsnieg eņģeļu koks” Ziemassvētku egles.

Esam gandarīti un pateicīgi, ka uzņēmumi atsaucās aicinājumam iegādāties labdarības akcijas „Apsnieg eņģeļu koks” piedāvātās Ziemassvētku eglītes slavenu mākslinieku apgleznotos podos, tādējādi demonstrējot savu sociālo atbildību un iniciatīvu mazaizsargātas sabiedrības daļas – smagi slimu bērnu – dzīves kvalitātes veicināšanai. Ar patīkamu izdomu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību pārsteigusi farmācijas kompānija TEVA, demonstrējot kreatīvu akcijas lokalizāciju savā birojā.

Šī uzņēmuma darbinieki vienojās par kopīgu ziedojumu vākšanu Ziemassvētku egles iegādei, savukārt kompānijas vadība akcijas budžetu papildinās ar tikpat lielu naudas summu, kā kopā būs savākušu paši darbinieki. Lai īstenotu plānoto ieceri, uzņēmuma telpās ir izvietota akcijas „Apsnieg eņģeļu koks” ziedojumu kastīte  un izveidots īpašs koks, kura zaros katrs, kas ziedo, pielīmē īpaši šim mērķim sagatavotu akcijas uzlīmi. Savukārt iegādātā eglīte pēc tam, kad svētku laikā būs greznojusi uzņēmuma telpas, turpinās dzīvot dārzā pie kāda no uzņēmuma darbiniekiem. Kurš kļūs par egles saimnieku, noteiks lozējot.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadītāja, daktere Anda Jansone uzsver: „Mēs esam ļoti pateicīgi visiem, kas ar saviem ziedojumiem atbalsta mūsu darbu, bet bijām ļoti patīkami pārteigti, uzzinot par to, kā akcijas īstenošanā iesaistījušies TEVA darbinieki. Tas ir patīkami, ka labu darbu darīšanā iesaistās ne tikai korporācija, bet arī tajā strādājošie, jo tādējādi akcija kļūst vēl personiskāka un īpašāka.”

Jau novembrī daži uzņēmumi atsaucās Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības aicinājumam par vairākiem simtiem eiro iegādāties ekskluzīvu Ziemassvētku egli īpašā mākslinieku apgleznotā podā, tādējādi gan iegūstot skaistu svētku rotu, kas, labi aprūpēta, vēl gadiem ilgi atgādinās par labo darbu, gan ziedojot neizārstējami slimu bērnu profesionālai apūpei mājās. Akcijai jau atsaukusies ne vien farmācijas kompānija TEVA, bet arī advokātu birojs Soreinen un uzņēmums Philips Baltic.