Slavenības ziedo „Eņģeļu nometnes” atbalstam.

Pateicoties Bērnu paliatīvās biedrības patroneses Marikas Ģedertes  iniciatīvai un Rotary Rīdzenes kluba atbalstam, stilīgajā AndeleMandele lietoto mantu tirdziņā  13.02. Ķīpsalas izstāžu hallē darbosies labdarības stends, kurā pret ziedojumiem Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības pacientu nometnes „Eņģeļu nometne”  rīkošanai varēs iegādāties pazīstamu cilvēku ziedotu apģērbu, apavus un aksesuārus.

Akcijai atsaukušies dziedātāji, aktieri, politiķi un citas sabiedrībā zināmas personas, kas ziedojušas gan dažādu pazīstamu zīmolu preces, gan mantas, kas glabā īpašu stāstu – stendā būs atrodami, piemēram, mūziķa Arņa Miltiņa atmodas laika krekli, Jutas Strīķes darinātas rotas ar latviskiem motīviem un citi īpaši aksesuāri. Interesanti, ka vērienīgu ziedojumu apjomu sarūpējušas ne vien dāmas, bet arī kungi, tādēļ „Eņģeļu nometnes” labdarības stends būs īstā vieta dažādu dzimumu „pērļu” medniekiem.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai neizārstējami slimiem bērniem un viņu tuviniekiem sagādātu neaizmirstamu nedēļas nogali nometnē.