Paliatīvās aprūpes dienesta turpmākā pakalpojuma sniegšanas kārtība saistībā ar Covid-19 izplatību

Mīļās ģimenes!

Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, un izsludināto visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no 14.03.2020. līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, informējam par paliatīvās aprūpes dienesta turpmāko pakalpojuma sniegšanas kārtību.

Sākot ar 16.03.2020.

👩‍⚕️👩‍🔬❌Visas Paliatīvās aprūpes dienesta speciālistu, t.sk. kapelānu, sociālo darbinieku un psihologu plānveida vizītes tiek atceltas.

📲💻✅Paliatīvās aprūpes komandas speciālisti nodrošina klātienes pakalpojumus (konsultācijas) attālināti on-line režīmā (izmantojot WhatsApp/Skype/Face time programmas un telefoniskas konsultācijas 24/7 režīmā).

📲📧✅Gadījumos, kad nepieciešams saņemt medicīnas preces bērna aprūpes nodrošināšanai, lūdzu, telefoniski 29465401vai 26136104 un/vai rakstiski uz e-pastu hospis@bkus.lv iepriekš pierakstīties, saskaņojot ierašanās laiku paliatīvās aprūpes dienestā.

‼️Veicot pierakstu, lūgums obligāti informēt par epidemioloģisko anamnēzi paliatīvas aprūpes komandu telefoniski vai rakstiski sekojošos gadījumos:

▶️ Ir dati par ceļošanu “COVID-19” skartajās valstīs pēdējo 14 dienu laikā pirms simptomu parādīšanās;
▶️ Ir bijis kontakts ar ‘COVID-19” vīrusa RNA pozitīvu pacientu pēdējo 14 dienu laikā pirms simptomu parādīšanās;
▶️ Ir bijis kontakts ar pacientu, kuram ir drudzis vai respiratori simptomi un kontakts ar epidēmiskām kopienām, kur ir apstiprināti “COVID-19” vīrusa RNA pozitīvi gadījumi pēdējo 14 dienu laikā pirms simptomu parādīšanās;
▶️ Grupveida gadījumi (2 un vairāk gadījumi ar drudzi un/vai respiratoriem, simptomiem, piemēram, ģimenēs, darba ofisos, skolu klasēs un citās nelielās kopienās pēdējo 2 nedēļu laikā).

☝️Lūdzam, Jūs, iepazīties ar aktuālo informāciju par “COVID-19” infekciju un regulāri sekot līdzi jaunākajai informācijai:
– Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā:
https://arkartassituacija.gov.lv
– Veselības ministrijas mājas lapā:
http://www.vm.gov.lv/…/koronavirusa_izraisita_slimiba_covi…/
-Ministru kabineta mājas lapā:
https://mk.gov.lv/lv/content/covid-19-aktualitates

#covid19 #izmaiņasdarbakārtībā #bērnupaliatiatīvāsaprūpesdienests #atbildīgarīcība

Pievienotie dokumenti