Mūžībā aizgājušo bērnu piemiņas svētbrīdis 29. novembrī.

Mūžībā aizgājušo bērnu piemiņas svētbrīdis ir ikgadējs Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības organizēts pasākums, kura laikā, starp Mirušo piemiņas dienu un pirmo Adventi, ģimenes tiekas, lai aizdegtu svecīti savu mūžībā aizgājušo bērnu piemiņai.

Šogad, 29. novembrī, pateicoties viesnīcas Eiropa Royal Hotel atbalstam, piemiņas svētbrīdis norisinājās skaistajās Benjamiņa nama telpās. Svētbrīdi vadīja Rīgas Doma evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Sandis  Ratnieks. Viņš savā svētrunā sacīja: “Mēs bieži domājam, ka mēs, kā vecāki, esam skolotāji un bērni ir mūsu skolnieki. Taču, iespējams, ka ir pavisam citādāk.  Bērni ir mūsu skolotāji. Viņi mums var iemācīt to, ko mēs vairs neprotam. Viņi mums māca ieraudzīt patiesās vērtības, īpaši, ja viņiem pašiem ir jācīnās ar ļaunu slimību…Dieva priekšā visi ir dzīvi, jo Viņš dāvina nemirstību.” Par muzikālo pavadījumu rūpējās Ilze Kaspare un Indra Ozola.

Svētbrīdis tika organizēts projekta „Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības darbības stiprināšana” (Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/104/1/NAC/038) ietvaros.