Labdarības tenisa turnīrs senioriem „Rotary Open”

Atbalstot Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrību, jau šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. jūnijā Ādažu tenisa centrā norisināsies tenisa turnīrs senioriem „Rotary Open”, kuru organizē Rīgas Rīdzenes Rotari klubs sadarbībā ar Ādažu tenisa centru. Turnīrs ir pirmais šāda veida pasākums Latvijā un tam pieteikušies vairāk kā 40 dalībnieki, tostarp arī 5 spēlētāji no Igaunijas. Visi ienākumi tiks ziedoti bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojuma nodrošināšanai mājās.

Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja, daktere Anda Jansone stāsta: „Mēs esam patiesi gandarīti par šādu Rīgas Rīdzenes Rotari kluba iniciatīvu un ļoti priecājamies par katru ziedojumu, kas palīdz nodrošināt kvalitatīvu aprūpi ģimenēm, kurās ir bērni ar neizārstējamām slimībām. Domājot par to, lai bērni, kuri cīnās ar smagu slimību uzliktajiem ierobežojumiem, varētu dzīvot savās mājās, kopā ar vecākiem, brāļiem, māsām un citiem tuviniekiem, nevis ilgstoši uzturēties stacionārā, biedrība ir izveidojusi pakalpojumu – aprūpe mājās, kura ietvaros medicīnas darbinieki un medicīnas atbalsta personāls sniedz konsultācijas ģimenei tās dzīves vietā, taču, lai to spētu nodrošināt, mums ir nemitīgi jādomā par līdzekļu piesaisti dažādu izdevumu segšanai. Rīgas Rīdzenes Rotari kluba ziedojums palīdzēs 100 Latvijas ģimenēm būt kopā ar savām atvasītēm smagas bērna slimības laikā, vienlaikus saņemot kvalitatīvu speciālistu palīdzību mājās.”

Rotari ir tik nozīmīga kustība visā pasaulē, ka tās darbības jēga un palīdzības apjoms gūst atzinību visos pasaules kontinentos. Rotari ir kļuvis par pasaules mēroga humanitāru spēku, kas ar savu darbības stilu apliecina tādas cilvēciskās vērtības kā sabiedriskā aktivitāte, labestība, palīdzība, uzmundrinājums un tamlīdzīgi. Latvijā ir 22 Rotari klubi.

“Rotary Open” turnīru atbalsta Tenisa centrs Ādaži, Babolat, Mary Cohr un Arkolat. Sīkāku informāciju par turnīru, tā rezultātiem, kā arī fotogalerijas no visām spēļu dienām turnīra laikā atradīsiet sacensību oficiālajā mājaslapā – www.tcadazi.lv. Ieeja skatītājiem  ir bez maksas.