Labdarības koncerts “Uzzied eņģeļu koks” Rīgas Doma baznīcā

Mātes dienai veltītajā labdarības koncertā “Uzzied eņģeļu koks”, kas 11.maijā notika Rīgas Doma baznīcā, saziedoti 546 eiro. Ziedojumi tiks izlietoti, lai nodrošinātu palīdzību paliatīvā aprūpē esošiem bērniem ar īpašām vajadzībām – par saziedoto naudu viņi saņems kvalificētu mājas aprūpi un varēs turpināt dzīvot savās ģimenēs.

„Šis koncerts ir kā atbalsts, pateicība un uzmundrinājums visām mātēm, bet jo īpaši tām māmiņām, kuru bērni slimo ar kādu neizārstējamu slimību,” aicinot dalīties līdzcietībā, savā uzrunā teica pasākuma patronese, Valsts prezidenta kundze ārste Dace Seisuma.

Koncertā skanēja Mātēm veltīti skaņdarbi ērģelnieka Tālivalža Dekšņa un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu izpildījumā. Programmā bija iekļauti skaņdarbi vijolei, ērģelēm, klavierēm, čellam, sitaminstrumentam marimbai un klavierēm. Koncerta apmeklētājus priecēja arī vokālais ansamblis, saksofonu kvartets, kokļu kvartets un ērģelnieki.

Koncerts tika organizēts projekta „Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības darbības stiprināšana” (Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/104/1/NAC/038) ietvaros.