Koncerttūrei „Mans draugs Mārtiņš Freimanis” cēls virsmērķis

Šī gada jūnijā klajā nācis mūziķim un dziesmu autoram Mārtiņam Freimanim veltīts albums, kurā viņa dziesmas unikālās un savai daiļradei raksturīgās versijās ieskaņojuši populāri latviešu mākslinieki.

 

Gan albumā ieskaņotās dziesmas, gan vēl citas, M.Freimaņa radītās un plaši iemīļotās melodijas rudenī būs iespēja klātienē izbaudīt emocionālos un košos koncertos Tukumā, Jelgavā, Aizputē, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā.

 

Tāpat dienasgaismu ieraudzījusi Daigas Mazvērsītes grāmata “Mans draugs Mārtiņš Freimanis.” Tā ir biogrāfiskā grāmata, kurā ar saviem stāstiem dalījušies M.Freimaņa laikabiedri un tuvākie cilvēki, dos iespēju ielūkoties tajās dzīves lappusēs, kuras daudziem līdz šim ir bijušas nezināmas.

 

Koncertu sēriju caurvij cēls virsmērķis, kuru tūres organizatori “Micrec PM” un “Mārtiņa Freimaņa fonds” un mūziķi uzņēmušies sadarbībā ar Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību. Ikvienā tūres koncertā būs iespēja veikt savu ziedojumu, lai kopā atbalstītu neizārstējami slimu bērnu aprūpes multifunkcionālā centra “Sapņu tilti” celtniecību.

 

Daktere Anda Jansone, BPAB valdes priekšsēdētāja, stāsta: “Centram esam devuši M.Freimaņa dziesmas nosaukumu – to izveidojot, ceram būvēt sapņu tiltus uz priecīgu, kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi, neskatoties uz veselības stāvokļa radītajiem ierobežojumiem. Patlaban Latvijā un Baltijā nav analoģisku centru, tomēr “Sapņu tiltu” būvēšana nav iespējama bez sabiedrības atbalsta, tāpēc ikviens apmeklētājs, ikviena atvēlētā doma un resursi mums ir īpaši svarīgi.”

Sapņu tilti_Mārtiņš Freimanis_web

Pievienotās saites