Ielūdzam uz Ziemassvētku eglīšu podu apgleznošanas radošo darbnīcu jau rīt!

1.novembrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Kalnciema kvartāla tirdziņa izstāžu galerijā Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība rīko labdarības akciju – Ziemassvētku eglīšu podu apgleznošanas radošo darbnīcu.  Tās laikā dažādu jomu mākslinieki apgleznos māla podus Ziemassvētku eglītēm, kas tiks pārdotas labdarības izsolē Kalnciema kvartāla tirdziņā 13.decembrī plkst. 13:00.

Radošajā darbnīcā piedalīsies mākslinieki Māris Subačs, Agnese Bule, Laura Feldberga, grafiķe Antra Jāņkalna, keramiķe Mairita Folkmane un tēlnieks Ivo Folkmanis, gleznotāji Agra Rītiņa un Rihards Delvers, grafiķe un gleznotāja Dina Ābele, kā arī tekstilmāksliniece Kristīne Ramane. Pasākums notiks Rīgā, Kalnciema ielā 35.

Lielie un mazie tirdziņa apmeklētāji aicināti radošajā darbnīcā vērot mākslinieku darbu, kā arī piedalīties Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības labdarības akcijas simbola – Eņģeļu koka veidošanā. Visi akcijā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti neizārstējami slimo bērnu paliatīvās aprūpes organizēšanai mājās. Akciju atbalsta uzņēmumi Konekesko un Coca- Cola.

„Mēs, cilvēki, kas dzīvojam šajā pasaulē, esam kā vienots organisms. Stiprākie ir līdzatbildīgi par vājākajiem, arī smagi slimajiem bērniem, kuriem diemžēl nav cerību tikt izārstētiem. Taču mums visiem ir cerība un ticība labajam – darot labu, kopīgiem spēkiem varam pasauli padarīt laimīgāku,” saka akcijas dalībniece, Daugavpils keramiķe Mairita Folkmane.

„Akcija Apsnieg eņģeļu koks ir netradicionāla un skaista ideja – gada tumšākajā laikā cilvēkiem tiek dota iespēja nopirkt mūžzaļu eglīti, dzīvības un atdzimšanas simbolu, ar šo labo darbu, ar savu ziedojumu, pašiem kļūstot par gaismas nesējiem,” saka uzņēmuma Konekesko valdes priekšsēdētāja Antra Spickus.

„Esam gandarīti, ka Eņģelu koka akcijas ietvaros varam palīdzēt bērniem justies laimīgākiem, savā slimībā esot kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un saņemt aprūpi nevis slimnīcā, bet mājās ģimenes lokā,”  saka uzņēmuma Coca-Cola sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dricka.

Labdarības akcija “Apsnieg eņģeļu koks” organizēta EEZ projekta „Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības darbības stiprināšana” (Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/104/1/NAC/038/2014) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.