Ielūdzam uz Vasarsvētku Citādo dievkalpojumu – koncertu «Uzzied eņģeļu koks Torņakalnā».

Svētdien, 15. maijā, plkst. 12.00 Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalna ielā 5 notiks Vasarsvētku Citādais dievkalpojums – koncerts «Uzzied eņģeļu koks Torņakalnā». Citāds tādēļ, ka ik gadu veltīts kādam labdarības mērķim. Šogad visi Vasarsvētkos gūtie ziedojumi tiks nodoti Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai, lai nodrošinātu multidisciplināras komandas (ārsta, māsas, kapelāna, sociālā darbinieka, psihologa un psihoterapeita) atbalstu mājās  neizārstējami slimiem bērniem un viņu ģimenēm.

Citādo dievkalpojumu muzikāli bagātinās Linda Leen, Intars Busulis,Evita Zālīte, Jānis Apeinis, Ainārs Paukšēns, Vineta Elksne, Abonementa orķestris, grupa «Fine&Mellow», Torņakalna slavēšanas grupa, Rīgas Lutera draudzes koris un bērnu ansamblis. Pēc dievkalpojuma svētki turpināsies baznīcas dārzā: labdarības izsolē varēs iegādāties neparastus un retus stādus, kūkas, keramiķu veidotos podus un Māra Subača zīmējumus, būs stādu un grāmatu tirdziņš, bižošanās, sejiņu apgleznošanas un tetovējumu darbnīca, fotostūrītis u.c.

«Eņģeļu koks» ir Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības labdarības kustība, un šajā pavasarī tas uzziedēs arī Torņakalnā. Katrs cilvēks izdara kādu paliekošu lietu – saraksta grāmatu, uzceļ māju, izaudzina bērnus. Bērni, kuru dzīve paiet, cīnoties ar neizārstējamām slimībām, visbiežāk savus paliekošos darbus klusi un nemanāmi veic līdzcilvēku sirdīs, tomēr par viņu veikumu var liecināt redzamas un paliekošas lietas – koki. Koks ir dzīvības simbols, tas atspoguļo pasauli – pagātni, tagadni, nākotni, atdzimšanu, tas katru pavasari gaida kā jauna sākumu.