Ielūdzam uz Mātes dienai veltītu labdarības koncertu Rīgas Doma baznīcā!

8. maijā plkst 15:00 Rīgas Doma baznīcā notiks Mātes dienai veltīts labdarības koncerts „Uzzied eņģeļu koks”. Koncertā skanīgas dziesmas izpildīs solisti Zane Gudrā un Juris Kristons, ģitārists Aivars Gudrais, Emīla Dārziņa jauktais koris, Ādažu mūzikas un mākslas skolas saksofonu kvintets.

Kopīgi baudīsim skaistu mūziku, sveiksim svētkos mātes, atcerēsimies par mammas lielo nozīmi katra cilvēka dzīvē, sūtīsim labas domas visām māmiņām – gan tām, kuru atbalstu vēl ikdienā jūtam, gan tām, kuru vairs nav mūsu vidū.

Mātes un Ģimenes dienai veltītu labdarības koncertu maija otrajā svētdienā Rīgas Doma baznīcā jau trešo gadu rīko Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība. Koncerta patronese ir dr. Dace Seisuma.

Biedrības vadītāja, ārste dr.Anda Jansone stāsta: „Atļaušos teikt – māmiņas, kuru atvasītes saņem bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumus, ir īpašas, stipras un gudras sievietes, kas savu misiju – būt mātei – izdzīvo daudzkārt spēcīgāk par citām mammām. Viņu ikdiena, sadzīvojot ar bērna slimības uzliktajiem ierobežojumiem, nebūt nav viegla, daudzi bērni, kas ir biedrības aprūpē, nekad nespēs savām mammām pateikt, cik ļoti viņas mīl, noskaitīt dzejoli Mātes dienā vai uzlūgt uz koncertu bērnudārzā. Tieši tāpēc biedrība Mātes dienā jau trešo gadu rīko koncertu par godu īpašajām, stiprajām māmiņām un ģimenēm, kas aprūpē bērnus ar dažādām neizārstējamām onkoloģiskām, ģenētiskām, neiroloģiskām un cita veida saslimšanām. Sanāksim kopā, lai godinātu visas māmiņas, kuru mīlestības gaismā mēs katrs dzīvojam, un vienlaikus izdarītu labu darbu  – ar savu ziedojumu palīdzētu mazuļiem ar dažādām slimībām nodrošināt aprūpi mājās!”

Bērnu paliatīvā aprūpe ir kompleksa, visaptveroša palīdzība ģimenēm, kuru bērnu slimība nav izārstējama un radikālās ārstēšanas iespējas ir izsmeltas, taču bērni un ģimenes, nepieciešamības gadījumā saņemot profesionālu palīdzību, var ilgstoši sadzīvot ar šo situāciju un iemācīties to pieņemt, nodrošinot pienācīgu dzīves kvalitāti. Biedrība sadarbībā ar Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Paliatīvās aprūpes dienestu nodrošina visaptverošu aprūpi mājās – ar šiem pacientiem strādā ārsti, medmāsas, kapelāne, psihologi, psihoterapeiti, diemžēl, lai apmierinātu visu bērnu un ģimeņu vajadzības pēc atbalsta, biedrībai jāvāc ziedojumi un tālab tiek īstenota labdarības kustība „Eņģeļu koks”. Biedrības paspārnē ik gadu ir aptuveni 170 ģimenes.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, visi savāktie līdzekļi tiks izmantoti smagi slimu bērnu paliatīvajai aprūpei mājās.

Akcijas atbalstītājs ir  „Konekesko”, Rīgas Doms. Informatīvi akciju atbalsta Rīgas dome.

Uz tikšanos koncertā!