Ielūdzam uz labdarības koncertu “Apsnieg eņģeļu koks” Rīgas Domā!

Ielūdzam Jūs uz paliatīvās aprūpes bērniem veltītu Ziemassvētku labdarības koncertu „Apsnieg eņģeļu koks” 25.decembrī plkst. 15:00 Rīgas Domā. Sanāksim kopā, ieklausīsimies burvīgās Ziemassvētku melodijās solistes  Zanes Gudrās un Sindijas Misikas, ērģelnieces Ilonas Birģeles, ģitārista Aivara Gudrā un kamerkora “Cantus” izpildījumā, sasildīsim sirdis un domas, pārdomāsim gaišo Ziemsvētku stāstu, dāvāsim prieku bērniem ar īpašām vajadzībām un dalīsimies līdzcietībā.

 Labdarības koncerts Pirmajos Ziemassvētkos Rīgas Doma baznīcā jau ir izveidojies par sirsnīgu tradīciju, tas notiek jau piekto gadu un tiek rīkots bērnu paliatīvās aprūpes biedrības labdarības kustības “Eņģeļu koks” ietvaros.  Biedrības vadītāja, ārste dr. Anda Jansone, stāstot par šo tradīciju, saka: “Ziemassvētku Labā vēsts aicina mūs katru šajā laikā atvērt sirdi labajam un patiesām dāvanām saviem līdzcilvēkiem. Ļoti bieži kārotāko dāvanu vidū ir nevis materiālas lietas – jauni telefoni, rotaļlietas un citi veikalos nopērkami nieki, ko ietīt spožos papīros, bet gan par naudu nenopērkamas vērtības – sajūta, ka kāds Tevi atbalsta, ka neesi viens, mīlestība, rūpes, drošība.

Sevišķi būtiski tas ir ģimenēm, kas audzina neizārstējami slimus bērnus. Viņu ikdiena paiet, klusi un nemanāmi rūpējoties par savām atvasēm, kam jāsadzīvo ar slimības uzliktajiem ierobežojumiem. Tie ir bērni, kam nepieciešama īpaša medicīniska uzmanība, aprūpe, dažādas palīgierīces un aparatūra, bet viņi, tāpat kā jebkurš bērns gan svētkos, gan ikdienā vēlas būt kopā ar saviem mīļajiem. Lai to nodrošinātu, dažādi speciālisti jau gandrīz 20 gadus sniedz profesionālu palīdzību neizārstējami slimiem bērniem un viņu tuviniekiem ģimenes dzīvesvietā. Mums līdzās ir vairāk kā 200 šādas ģimenes. Lai atgādinātu sabiedrībai, ka neizārstējamas saslimšanas var skart jebkuru, neatkarīgi no vecuma, ģimenes un sociālā stāvokļa, bet ar to var sadzīvot, kā arī vāktu ziedojumus dažādu ikdienas vajadzību nodrošināšanai, sniedzot  ģimenēm palīdzību mājās, biedrība jau piekto gadu rīko labdarības koncertu “Apsnieg eņģeļu koks””.

 „Apsnieg eņģeļu koks” labdarības kustības ietvaros šogad notiek ne vien Labdarības koncerts, bet arī  BlackSwan by Olga Broka radīto T- krekliņu tirdzniecība, ziedojumu vākšana Apotheka aptieku tīklā un citi pasākumi. Akciju atbalsta Rīgas Dome, Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments, “Apotheka”, “BlackSwan by Olga Broka”, Rīgas Doms un “Konekesko”.

Uz tikšanos Ziemassvētkos, labdarības koncertā Rīgas Domā!