Iegādājieties skaistāko Ziemassvētku egli Latvijas mākslinieku apgleznotos podos!

Mēs ticam, ka Ziemassvētku eglīte var būt vairāk nekā tikai koks.
Tādēļ šogad piedāvājam jums izvēlēties savam birojam Ziemassvētku eglīti, kas sagādās prieku ne tikai jūsu darbiniekiem, bet arī atvieglos dzīvi kādam smagi slimam bērnam, jo visi līdzekļi, kas tiks savākti no eglīšu pārdošanas, tiks izlietoti smagi slimu bērnu mājas aprūpes nodrošināšanai.
Lielās īpašo šķirņu eglītes var iegādāties kopā ar podiem, ko apgleznojuši Latvijā pazīstami mākslinieki tikai vienā unikālā eksemplārā. Savukārt mazās eglītes kopā ar Latvijas Starptautiskās skolas mākslas klases skolēnu apgleznotiem podiem kļūs par oriģinālu un pozitīvu Ziemassvētku dāvanu jūsu klientiem vai sadarbības partneriem.
Akcijā vari piedalīties arī TU!

1. Ziedo 20 EUR (par mazāko eglīti kopā ar podu) vai 30 eur (par lielāko kopā ar podu), un svētkos pušķo eglīti, par kuru iztērētā nauda palīdzēs smagi slimiem bērniem saņemt palīdzību mājās. (Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 26300952 vai rakstot uz e –pasta adresi: hospis@bkus.lv )
2. Ziedo 20 EURun uzdāvini eglīti smagi slima bērniņa ģimenei – par katru 20 eur ziedojumu nogādāsim eglīti kādai Biedrības aprūpē esošai ģimenei. Ziedot var tiešsaitē mūsu mājas lapā: http://www.palliative.lv/ziedot-bernu-paliativas-aprupes-biedribai/
3. Ja plānojat svētku rotai atvēlēt vairāk līdzekļu – izvēlieties savu krāšņo lielizmēra Ziemassvētku eglīti pazīstamu mākslinieku apgleznotā māla podā, un par to iztērētā nauda palīdzēs smagi slimiem bērniņiem saņemt paliatīvās aprūpes profesionāļu palīdzību mājās. Lielas eglītes un podi ir iegādājami apmaiņai pret 200 EUR ziedojumu.

Pielikumā lasiet vairāk par labdarības akcijas “Apsnieg eņģeļu koks” mērķiem un apskatiet īpašo lielo un mazo eglīšu  kolekciju unikālos apgleznotos podos.

Noskaties video stāstu par mākslinieku radītajiem Ziemassvētku egļu podiem:  https://youtu.be/pnWhaDi-YKo

Bet pašus podus līdz 16. decembrim aplūko tirdzniecības centra Spice Home 2. stāvā.

Kopā mēs šo pasauli varam padarīt par mazliet labāku vietu!