“Eņģeļu koka”apdāvināšanās tradīcijai jau 15 gadi!

Šajā gada nogalē aprit 15 gadi, kopš Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņi kopīgiem spēkiem gādā Ziemassvētku dāvanas Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības pacientiem. Tieši no sadarbības ar šo skolu dzimusi ideja par “Eņģeļu koku”, kas nu ir Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības labdarības pasākumu simbols.
Tālajā 1999. gadā sadarbībā ar Latvijas Starptautiskās skolas pārstāvi Betsiju Hanselmani (Betsy Hanselmann) tika izgatavoti eņģelīši ar Biedrības pacientu vārdiem, ko iekāra eglītē un katrs skolas bērns izvēlējās vienu, kam gatavot dāvanu. Nu šī apdāvināšanās tradīcija pāraugusi ilgstošā sadarbībā, bet eglītē iekārtie eņģeļi radījuši labdarības kustību “Eņģeļu koks”.
Starptautiskās skolas audzēkņu sarūpētās dāvanas katru gadu ap Ziemassvētkiem iepriecina daudzas ģimenes, kurās aug bērni ar neizārstējamām saslimšanām. Skolēni kopīgi ar vecākiem gatavo zīmējumu un nelielu pārsteiguma velti kādam izvēlētam Bērnu paliatīvajā aprūpē esošam bērnam, adresējot to personīgi. Biedrības aprūpē esošie pacienti ir patiesi priecīgi saņemt šos pārsteigumus, turklāt nereti ģimenes stāsta – cilvēkiem, kas par apdāvināmo bērniņu nezina gandrīz neko, ir izdevies sarūpēt tiešām tik kārotu un noderīgu lietu, ka, gribot negribot, jāsāk ticēt – Svētku laikā reiz izteiktas vēlmes materializējas, ļaujot noticēt brīnumam un Visaptverošās Mīlestības spēkam. Sakām “Paldies!” Latvijas Starptautiskās skolas skolēniem, vecākiem un pasniedzējiem par atbalstu un ilggadējo sadarbību!