Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība – konkursa „Balva Cilvēka izaugsmei Latvijā” finālistu vidū.

Priecājamies un esam patiesi gandarīti, ka konkursa „Balva Cilvēka izaugsmei Latvijā” kategorijā „Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā” finālistu vidū  ir Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība.

Balvu konkursa „Cilvēka izaugsmei Latvijā” svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks š.g. 15.aprīlī plkst. 19:00 Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā.

Konkursa patrons Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis: “Balvu konkurss “Balva Cilvēka izaugsmei” aptver daudzas Latvijas ilgtermiņa attīstībai nozīmīgas jomas, savukārt katra nominācija izceļ kāda cilvēka, uzņēmuma vai organizācijas nozīmīgo darbu sabiedrības labā. Esmu gandarīts par katra ieguldījumu un par to, cik lieliski, gudri un uzņēmīgi cilvēki dzīvo Latvijā!”

Balvu „Cilvēka izaugsmei” pasniegs trešo reizi, godinot Latvijas cilvēkus un organizācijas, kuras dāsni ieguldījuši savus resursus un idejas iedzīvotāju izaugsmē, veselībā un labklājībā. Balvu konkursu organizē Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse

Ceremonijā ar uzrunām piedalīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Eiropas Padomes komisārs Cilvēktiesību jautājumos un ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita http://www.cilvekaizaugsme.lv/.