Aicinām uz 3. Baltijas Pediatru kongresa sekcijas „Bērnu paliatīvā aprūpe. Multidisciplinārās pieejas aspekti” sēdi – semināru.

Aicinām ikvienu, kuram rūp bērnu ar īpašām vajadzībām aprūpe Latvijā, piedalīties 3. Baltijas Pediatru kongresa sekcijas „Bērnu paliatīvā aprūpe. Multidisciplinārās pieejas aspekti” sēdē – seminārā 19.08.15. plkst. 15:00-17:00 Rīgas Stradiņa universitātē, Hipokrāta auditorijā, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Šobrīd Latvijā ģimenes, kurās ir neizārstējami slims bērns, bērnu paliatīvās aprūpes komandas speciālistu pakalpojumus var saņemt vienīgi Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un Liepājas reģionālajā slimnīcā. Tas ir apgrūtinoši gan slimajam bērnam, gan ģimenei.

Aicinām piedalīties kongresa sekcijas darbā par bērnu paliatīvās aprūpi, par šodien piedāvātajām iespējām ģimenēm, kurās ir bērns ar ierobežotu dzīvildzi, kā arī dalīsimies pieredzē un uzzināsim labās prakses piemērus.

On-line reģistrācija un programma pieejama kongresa mājas lapā www.bpc2015.eu.

Ja vēlaties apmeklēt tikai mūsu organizēto semināru, tad reģistrējoties jānorāda J. Children’s Palliative Care session only” Līdz 15.08. dalības maksa tajā ir 20EUR. Par dalību seminārā tiks izsniegts sertifikāts. Prezentāciju materiāls būs latviešu un angļu valodās.

Esiet laipni gaidīti seminārā!