Pasaki PALDIES savai māsiņai labdarības fonda akcijā “Meklējam sirdsmāsiņu”

Līdz 30.novembrim pacientiem un viņu vecākiem ir iespēja pateikt PALDIES atsaucīgākajām un iejūtīgākajām māsiņām, piesakot viņas Rietumu Bankas labdarības fonda akcijā “Meklējam sirdsmāsiņu”. Noslēgumā tiks noskaidrotas 20 māsiņas, kuras tiks sveiktas svinīgā pasākumā Rīgas pilī, pasniedzot arī naudas prēmiju EUR 1000 apmērā.

 

BKUS Paliatīvās aprūpes dienesta vecākā māsa Sofja Tomase, māsas Iveta Gigele un Jolanta Bukele ar savu sirds siltumu, zināšanām un empātiju ikdienas atbalsta neizārstējami slimus bērnus un viņu ģimenes.

IMG_9456 (1)

No kreisās puses: Iveta Gigele, Sofja Tomase, Jolanta Buķele

 

Šis gads tiek aizvadīts 20 gadu pastāvēšanas atzīmē, kad sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Paliatīvās aprūpes dienestu, nodrošinām multidisciplināras komandas palīdzību neizārstējami slimiem bērniem un viņu ģimenēm mājās-bērna slimības laikā, kā arī pēc viņa nāves, sērošanas periodā.

 

Šo gadu laikā Sofja Tomase, Iveta Gigele un Jolanta Buķele ir kopā ar mums, kļūstot par labākajiem draugiem mazajiem pacientiem, uzticamības un atbalsta personām vecākiem. Viņas ir kopā ar ģimenēm un redz, kā mazie pacienti aug un attīstās.

 

Māsiņas akcijai var pieteikt, aizpildot anketas slimnīcās, kā arī elektroniski, rakstot uz: pieteikt@sirdsmasinas.lv.

Pievienotās saites