Mūsu sociālie darbinieki un kapelāni viesojas Rīgas 49. vidusskolā

Septembra izskaņā viesojāmies Rīgas 49. vidusskolā. Mūsu sociālie darbinieki – Zane Davidāne, Kristīne Škutāne un kapelāni- Aina Briede, Helene Godina (Saleniece) tikās ar 1.- 4. klases audzēkņiem, lai stāstītu par savu pieredzi darbā un saskarsmē ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, rosinātu domāt un aktīvi iesaistīties diskusijā.

Tikšanās laikā mūsu darbinieki rosināja mazos klausītājus aizdomāties un izprast, kas ir veselība, kā ir slimot, kādas slimojot ir sajūtas un kā tas būtu – slimot ilgstoši. Saprast, ka mēs esam dažādi, kaut vizuāli pirmajā mirklī to nevarētu pateikt.

Caur īpašu spēli bērniem bija iespēja izbaudīt, ko nozīmē nespēt apēst konfeti un kā palīdzēt šādā situācijā draugam. Papildus spēlei ar konfekti, mazie klausītāji spēja nosaukt dažādus palīdzības veidus, kuri varētu palīdzēt slimajiem bērniem.

“Pēc 2 stundām, ko pavadījām kopā, jutām lielu bērnu mīlestību un interesi. Mazie klausītāji vēlējās apskauties, uzdot arvien jaunus jautājumus”, stāsta Kristīne, Zane, Aina un Helēne.

Šodien, 28.septembrī, Rīgas 49. vidusskolas rīkotajā Miķeļdienas tirgū ienākumi no tirgošanās tika ziedoti “Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai.”

Sirsnīgs paldies Rīgas 49. vidusskolai par atbalstu, iespēju ciemoties un mazajiem klausītājiem par lielo interesi un sirdsmīļo kopā būšanu!
DSC_0690 (1)

DSC_0692 (1)