Ziedot tiešsaistē

Katrs bērns ir pelnījis dzīvot ģimenē visu laiku, ne tikai tajās dienās, kad ir vesels, laimīgs un bezrūpīgs. Katrs bērns, arī slims, ir pelnījis vakaros saņemt māmiņas buču un klausīties tēta šūpuļdziesmās, nevis slimnīcas aparatūras skaņās.

Tuvinieku atbalsts un iespēja būt mājās vairāk nekā 200 neizārstējami slimiem bērniņiem ir spēka un stiprinājuma avots smagās slimības laikā. Tomēr šiem bērniem bieži ir nepieciešama ne vien tuvo cilvēku mīlestība, bet arī medicīniska aparatūra, speciāls uzturs, kompetentas profesionāļu komandas atbalsts – drošības sajūta, ka smagākajās dienās būs, kas palīdz.

Lai Ērika, Ernests, Ričards un vairāk kā 200 citi smagi slimi bērni visā Latvijā varētu savas dienas vadīt mīļo cilvēku tuvumā savās mājās, Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrība, 2018. gada 23.decembrī, plkst. 15:00 Rīgas Domā rīkos Ziemassvētku labdarības koncertu-svētbrīdi “Apsnieg eņģeļu koks”.

Šis koncerts izveidojies par sirsnīgu tradīciju – Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība jau sesto gadu rīko labdarības koncertu “Apsnieg eņģeļu koks,” lai vāktu ziedojumus neizārstējami slimiem bērniem un viņu ģimenēm dažādu ikdienas vajadzību nodrošināšanai, sniedzot  ģimenēm palīdzību mājās.

Arī Tu vari atbalstīt mazos pacientus un viņu ģimenes:

  • apmeklējot Ziemassvētku labdarības koncertu-svētbrīdi “Apsnieg eņģeļu koks” un ziedojot līdzekļus ziedojuma kastītēs;
  • aizpildot ziedojuma formu un ziedojot tiešsaistē;